Stanley Utility knife 18 mm, mattoveitsi
Stanley Utility knife 18 mm, mattoveitsi osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 3,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
STANLEY 0-10-088 VeitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 3,80 € | 5,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax 0-10-421 Katkoteräveitsi 18 mm, lukitusruuviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 10,00 € | 11,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax 0-10-481 Katkoteräveitsi 18 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 14,50 € | 15,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Stanley UTILITY; 18 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 4,15 € | 12,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Stanley FatMax; 18 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 11,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Stanley 0-10-481; 18 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 19,00 € | 26,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley Fatmax® Snap Off Veitsi -18mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 15,67 € | 22,66 € | Katso tuotetta ▸ |
3,80 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,99 €
10,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,49 €
14,50 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 12,05 €
4,15 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
11,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,90 €
19,00 €
15,67 €
Stanley Utility knife 18 mm, mattoveitsi
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
19,00 €
Keskihinta
11,16 €
Alin hinta
3,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.