Wera 335 Ruuvitaltta suora ura 1,0 x 5,5, sähköasennusterä
Wera 335 Ruuvitaltta suora ura 1,0 x 5,5, sähköasennusterä osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 4,93 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wera 335 Ruuvimeisseli uraurille 1.0 x 5.5 x 125 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 4,93 € | 11,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera 335 Ruuvitaltta suora ura 1,0 x 5,5, sähköasennusteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 7,90 € | 9,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruuvimeisseli Wera 335; SL1,0x5,5x125 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 15,00 € | 22,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,92 €
4,93 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 9,89 €
7,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,90 €
15,00 €
Wera 335 Ruuvitaltta suora ura 1,0 x 5,5, sähköasennusterä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4013288003331 |
Valmistaja | Wera Tools |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,00 €
Keskihinta
9,28 €
Alin hinta
4,93 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.