Wera 967 SPKL/9 TORX BO SB Multicolour L-key set for tamper-proof TORX screws, BlackLaser (05073599001), torx-avainsarja
Wera 967 SPKL/9 TORX BO SB Multicolour L-key set for tamper-proof TORX screws, BlackLaser (05073599001), torx-avainsarja osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 45,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wera L-key set for Torx - MulticolourNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 45,50 € | 52,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera 967 SPKL/9 KuusiokoloavainsarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 50,50 € | 52,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuusiokoloavain Wera WE05073599001; TX8-TX40; 9 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 61,00 € | 68,90 € | Katso tuotetta ▸ |
45,50 €
50,50 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,90 €
61,00 €
Wera 967 SPKL/9 TORX BO SB Multicolour L-key set for tamper-proof TORX screws, BlackLaser (05073599001), torx-avainsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4013288170125 |
Valmistaja | Wera |
Valmistajan tuotesivu | http://products.wera.de/en/l-keys_l-keys_for_torx_screws_967_spkl_9_torx_bo_multicolour_sis.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
61,00 €
Keskihinta
52,33 €
Alin hinta
45,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.