Wera Joker Switch Set (05020091001), 11-osainen räikkämutterinväänninsarja
Wera Joker Switch Set (05020091001), 11-osainen räikkämutterinväänninsarja osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 392,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wera Joker Switch Set - 11-piecesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 392,61 € | 392,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera Joker Switch 020091 Lenkkiavainräikkäsarja 11-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 14.05.2024 | 499 € | 501 € | Katso tuotetta ▸ |
392,61 €
Toimitusaika tulossa 14.05.2024
Hinta toimituskuluineen 501 €
499 €
Wera Joker Switch Set (05020091001), 11-osainen räikkämutterinväänninsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4013288184160 |
Valmistaja | Wera |
Valmistajan tuotesivu | http://products.wera.de/en/joker_joker_set_switch_11.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
445,86 €
Alin hinta
392,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.