Culimat Sauteuse 18 cm Ruostumaton Teräs 5-Ply Mathias Dahlgren
Culimat Sauteuse 18 cm Ruostumaton Teräs 5-Ply Mathias Dahlgren osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 67,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Culimat - Mathias Dahlgren Edition Sautä©-pannu 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 67,51 € | 74,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Culimat Sauteuse-pannu 5-Ply Mathias Dahlgren 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 70,00 € | 70,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Culimat MD 5-Ply -soteerauspannuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 75,00 € | 75,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,41 €
67,51 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 70,00 €
70,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,00 €
75,00 €
Culimat Sauteuse 18 cm Ruostumaton Teräs 5-Ply Mathias Dahlgren
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
75,00 €
Keskihinta
70,84 €
Alin hinta
67,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.