Fiskars Kovanaama (Hard Face) paistinpannu 24 cm
Fiskars Kovanaama (Hard Face) paistinpannu 24 cm osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 43,04 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Hard Face Paistinpannu 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 43,04 € | 49,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars 1052222 HARD FACE paistinpannu 24cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 44,50 € | 54,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Face -paistinpannu, 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 47,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Face paistinpannu 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 52,00 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Hard face -paistinpannu 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 57,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Pannu Fiskars Hard Face 1052222; 25,2 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 62,00 € | 70,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,94 €
43,04 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,40 €
44,50 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
47,00 €
52,00 €
57,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,00 €
62,00 €
Fiskars Kovanaama (Hard Face) paistinpannu 24 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501702395 |
Hintakehitys
Korkein hinta
62,00 €
Keskihinta
51,07 €
Alin hinta
43,04 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.