Jamie Oliver by Tefal Jamie Oliver Quick & Easy Pata 5,2L/24cm Hard Anodised kannella
Jamie Oliver by Tefal Jamie Oliver Quick & Easy Pata 5,2L/24cm Hard Anodised kannella osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 67,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jamie Oliver Pikainen ja helppo pataruukku 24 cm/5,2 l. kantta mukana.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 67,35 € | 74,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Jamie Oliver Quick & Easy -pata hard anodisoitu 5,2 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 80,90 € | 83,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Jamie Oliver Quick & Easy Kattila 5,2 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 90,00 € | 90,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,34 €
67,35 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,80 €
80,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,00 €
90,00 €
Jamie Oliver by Tefal Jamie Oliver Quick & Easy Pata 5,2L/24cm Hard Anodised kannella
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3168430310520 |
Valmistaja | Tefal |
Hintakehitys
Korkein hinta
90,00 €
Keskihinta
79,42 €
Alin hinta
67,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.