Staub Fondue-setti 1.65 L Valurauta Musta
Staub Fondue-setti 1.65 L Valurauta Musta osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 157,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Staub Fondue setti 1,65 L MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 157,00 € | 157,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Staub Fonduesetti 18 cm musta, emaloitu pataNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 157,00 € | 157,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STAUB Staub fonduesetti, 1,65 l mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 157,00 € | 157,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Staub Fondue Set Black 1,65 L - Fondue Musta - 1005030Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
157,00 € | 157,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fonduesetti 18 cm, 1,65 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 202,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 157,00 €
157,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,00 €
157,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 157,00 €
157,00 €
199,00 €
Staub Fondue-setti 1.65 L Valurauta Musta
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
165,40 €
Alin hinta
157,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.