Swiss Diamond XD, paistinpannu 20 cm, induktiolle
Swiss Diamond XD, paistinpannu 20 cm, induktiolle osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 99,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Swiss Diamond XD Classic Induction -paistinpannu, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Swiss Diamond Xd induction -paistinpannu ø 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 124,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Swiss Diamond XD Paistinpannu 20 cm induktioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
125,00 € | 129,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
124,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 129,80 €
125,00 €
Swiss Diamond XD, paistinpannu 20 cm, induktiolle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7640119210469 |
Hintakehitys
Korkein hinta
125,00 €
Keskihinta
116,33 €
Alin hinta
99,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.