Trangia, kahvipannu 0,9 l
Trangia, kahvipannu 0,9 l osastosta Keittimet, polttimet ja säiliöt nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 13,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trangia Kahvipannu 25 Large, 0,9 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 13,50 € | 19,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trangia Kahvipannu matala 0.9 litraa (keittimeen 25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 15,92 € | 20,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trangia 324 -kahvipannuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 16,99 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kahvipannu Trangia Large 25, 0,9 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 17,99 € | 17,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,40 €
13,50 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 20,72 €
15,92 €
16,99 €
17,99 €
Trangia, kahvipannu 0,9 l
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Trangia |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,99 €
Keskihinta
16,10 €
Alin hinta
13,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.