Olympus 10-30x25 Zoom PC I, kiikari
Olympus 10-30x25 Zoom PC I, kiikari osastosta Kiikarit, kaukoputket ja etäisyysmittarit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 155,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Olympus 10-30x25 Zoom PC I binocularNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 155,67 € | 155,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Olympus 10-30x25 Zoom PC I -zoomkiikariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 165,99 € | 170,89 € | Katso tuotetta ▸ |
155,67 €
165,99 €
Olympus 10-30x25 Zoom PC I, kiikari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0050332134157 |
Valmistaja | Olympus |
Mitat | |
Leveys | 111 mm |
Korkeus | 48 mm |
Syvyys | 114 mm |
Paino | 315 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.olympus.fi/site/fi/b/binoculars/compact_binoculars/compt_binoculars/10_30x25_zoom_pci/index.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
165,99 €
Keskihinta
160,83 €
Alin hinta
155,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.