Zeiss Conquest HD 8x32, kiikarit
Zeiss Conquest HD 8x32, kiikarit osastosta Kiikarit, kaukoputket ja etäisyysmittarit nyt edullisimmin kaupasta Sissos hintaan 989 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zeiss Conquest 8x32 HDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 989 € | 989 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zeiss Conquest HD 8x32Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 990 € | 990 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zeiss Conquest 8x32 HD katselukiikaritNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
990 € | 995 € | Katso tuotetta ▸ |
989 €
990 €
Zeiss Conquest HD 8x32, kiikarit
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 630 |
EAN-koodi | 4047006321100 |
Hintakehitys
Korkein hinta
990 €
Keskihinta
990 €
Alin hinta
989 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.