Trixie-kissan vessatalo, 49 x 51 x 51 cm
Trixie-kissan vessatalo, 49 x 51 x 51 cm osastosta Kissanhiekat ja WC:t nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 88,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trixie Cat house for cat toilets MDF 49 × 51 × 51 cm whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 88,64 € | 95,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vessarakennus hiekkalaatikolleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 - 10 päivää | 89,99 € | 89,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TrixieNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
116,90 € | 116,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 95,63 €
88,64 €
Toimitusaika 4 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,99 €
89,99 €
Trixie-kissan vessatalo, 49 x 51 x 51 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4011905402901 |
Valmistaja | Trixie |
Hintakehitys
Korkein hinta
116,90 €
Keskihinta
98,51 €
Alin hinta
88,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.