- ›Koti ja perhe
- ›Sisustus
- ›Kiukaat
- ›Skamet PS-110 GL Mini, puukiuas, lasiluukku
Skamet PS-110 GL Mini, puukiuas, lasiluukku
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Skamet PS-216 GL, puukiuas, lasiluukku
Skamet PS-110 GL Mini, puukiuas, lasiluukku
Skamet PS-210 GL Mini, puukiuas, lasiluukku
Skamet PS-116 GL, puukiuas, lasiluukku
Skamet P-11640 V, puukiuas, 40 L vesisäiliö vasemmalla
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kiukaat ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
22,99 €
PowerBank 20000 mAh, varavirtalähde/lisäakku
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kiukaat
-
alk. 949 €
Sähkökiuas Narvi Trio E Wifi-ohjauspaketilla 9 kW valkoinen
-
alk. 599 €
Kota Kuru 20 VSV puukiuas
-
alk. 409 €
Sähkökiuas SAWO Aries Round Black NB | 9kW 8-14m³ 60kg
-
alk. 849 €
Kota Inari Plus puukiuas
-
alk. 599 €
Kota Kuru 20 VSE puukiuas
-
alk. 795 €
Narvi Stony 20 rst puukiuas
-
alk. 379 €
Kota Kuru 20, puukiuas
-
alk. 529 €
Narvi AK-47 keraaminen kivisarja
-
alk. 559 €
Sähkökiuas SAWO Tower Round NB | 6,0kW 5-8m³ 60kg
-
alk. 269 €
SAWO Scandia NB 8kW sähkökiuas
-
alk. 279 €
SAWO Aries torni 9 kW sähkökiuas
-
alk. 3850 €
Aito AK-68 puukiuas
-
alk. 10900 €
Aito AK-110 puukiuas
-
alk. 3490 €
Aito AK-95 kiukaan keraaminen kivisarja
-
alk. 7890 €
Aito AK-95 puukiuas
-
alk. 1870 €
Tammiston Puu Suomi 100 saunan kiuas ja piippupaketti
-
alk. 489 €
SAWO Cubos Ni2 9,0 kW sähkökiuas
-
alk. 999 €
SAWO Nordex Floor 2.0 Black V12 NS, 21,0 kW, 22-35 m3, erillinen ohjaus sähkökiuas
Saunatarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 7,90 €
Sauna puinen saunamittari
-
alk. 12 €
Automaattinen saippua-annostelija
-
alk. 12 €
Orthex, jakkara
-
alk. 16 €
Finlayson Tamminiemi, laudeliina 50 x 60 cm
-
alk. 1,50 €
Pesuharja, Saunatarvikkeet
-
alk. 19 €
Saunaritilä 30 x 30 cm 10 kpl harmaa
-
alk. 28 €
Rento Pisara pesuvati
-
alk. 5,87 €
Pyyhe 50x100cm harmaa
-
alk. 5,87 €
Pyyhe 50x100cm vaaleansininen
-
alk. 5,87 €
Pyyhe 50x100cm Army Green
-
alk. 8,81 €
Kylpypyyhe 70x140 cm harmaa
-
alk. 8,61 €
Kylpypyyhe 70x140 cm Army Green
-
alk. 8,51 €
Kylpypyyhe 70x140 cm vaaleansininen
-
alk. 45 €
Rento musta alumiini saunakiulu
-
alk. 3,84 €
Hankauskinnas musta/beige
-
alk. 5,05 €
Hierova sieni Sauber Navmpsp
-
alk. 2,90 €
Saunakauha 0,6 l Orthex
-
alk. 2,90 €
Saunamittarin koneisto
Skamet PS-110 GL Mini, puukiuas, lasiluukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 2082755401101 |
Valmistaja | Skamet OÜ |
Valmistajan tuotesivu | https://www.skamet.ee/en/tooted/sauna-stove-with-metal-casing/stoves-heated-in-the-same-room/mini-2/ |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 949 €
Sähkökiuas Narvi Trio E Wifi-ohjauspaketilla 9 kW valkoinen
-
alk. 599 €
Kota Kuru 20 VSV puukiuas
-
alk. 409 €
Sähkökiuas SAWO Aries Round Black NB | 9kW 8-14m³ 60kg
-
alk. 849 €
Kota Inari Plus puukiuas
-
alk. 599 €
Kota Kuru 20 VSE puukiuas
-
alk. 795 €
Narvi Stony 20 rst puukiuas
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kiukaat/skamet-ps-110-gl-mini-puukiuas-lasiluukku/12455151
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.