Arctic P14, 140mm kotelotuuletin
Arctic P14, 140mm kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 9,07 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arctic P14 - Kotelotuuletin - 140mm - musta - 23 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 9,07 € | 16,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P14 (5 pcs Value pack) - Kotelotuuletin - 140mm - musta - 23 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 28,49 € | 35,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P14 - koteloilmanvaihtoventtiili - Kotelotuuletin - 140mm - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 55,14 € | 62,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P14 140 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 9,30 € | 15,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P14, 140mm -kotelotuuletin, musta, 5kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 28,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,06 €
9,07 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,48 €
28,49 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,13 €
55,14 €
9,30 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,80 €
28,90 €
Arctic P14, 140mm kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Arctic, Arctic Cooling |
Valmistajan tuotesivu | https://www.arctic.ac/eu_en/p14.html |
Mitat | |
Leveys | 140 mm |
Korkeus | 140 mm |
Syvyys | 27 mm |
Paino | 227 g |
EAN-koodi | 4895213701549, 4895213701594, 4895213703499, 0872767009486 |
Hintakehitys
Korkein hinta
55,14 €
Keskihinta
26,18 €
Alin hinta
9,07 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.