Cooler Master MasterBox TD500 Mesh, kotelo
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 118,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cooler Master MasterBox 500 - Kotelot - Tower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 118,90 € | 118,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master MasterBox TD500 MESH ARGB-ohjaimella - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 140,78 € | 140,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master MasterBox 500 - miditornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 129,90 € | 134,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh White W/ controllerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 134,90 € | 139,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh W/ controllerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 134,90 € | 139,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,90 €
118,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 140,78 €
140,78 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,80 €
129,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,80 €
134,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,80 €
134,90 €
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cooler Master |
Valmistajan tuotesivu | https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/masterbox-td500-mesh-mesh-white/#image-Item5 |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 217 mm |
Korkeus | 469 mm |
Syvyys | 493 mm |
Paino | 6 950 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 410 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 295 mm |
Väri | Black, White |
EAN-koodi | 4719512095522, 4719512095546, 4719512123348, 4719512095539, 4719512095515 |
Hintakehitys
Korkein hinta
140,78 €
Keskihinta
131,88 €
Alin hinta
118,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.