Noctua NF-P12 (120mm), kotelotuuletin
Noctua NF-P12 (120mm), kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 24,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Noctua NF-P12 Silent, 120mm -kotelotuuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-P12-1300 Fan - 120mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua Nf-p12 120 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 29,14 € | 35,13 € | Katso tuotetta ▸ |
24,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
29,14 €
Noctua NF-P12 (120mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4716123312666 |
Valmistaja | Noctua |
Valmistajan tuotesivu | https://noctua.at/en/nf-p12 |
Mitat | |
Korkeus | 120 mm |
Leveys | 120 mm |
Syvyys | 25 mm |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | ruskea |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
27,98 €
Alin hinta
24,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.