Noctua NF-P12 redux-1300 PWM (120mm), kotelotuuletin
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM (120mm), kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 15,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Noctua NF-P12 redux-1300 - Kotelotuuletin - 120mm - musta - 20 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 15,61 € | 22,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM -tuuletin - Kotelotuuletin - 120mm - musta - 20 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 15,73 € | 22,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua Nf-p12 Redux-1300 Pwm 120 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 16,12 € | 22,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-P12 redux-1300, 120mm -kotelotuuletin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NOCTUA NF-P12 redux-1300 PWM 120x120x25mm FanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM 120 mm tuuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 17,95 € | 22,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM 120 mm tuuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 17,99 € | 22,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,60 €
15,61 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,72 €
15,73 €
16,12 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
16,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
16,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 22,45 €
17,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,89 €
17,99 €
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM (120mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Noctua |
Valmistajan tuotesivu | https://noctua.at/en/nf-p12-redux-1300-pwm |
Mitat | |
Korkeus | 120 mm |
Leveys | 120 mm |
Syvyys | 25 mm |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | musta |
EAN-koodi | 9010018100358, 0841501110351 |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,99 €
Keskihinta
16,74 €
Alin hinta
15,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.