Noctua Noctua NF-P14r redux-1500 - 140mm, kotelotuuletin
Noctua Noctua NF-P14r redux-1500 - 140mm, kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 18,19 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Noctua NF-P14s redux-1500PWM - Kotelotuuletin - 140mm - Harmaa - 25 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 18,19 € | 25,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-P14r redux-1500PWM - Kotelotuuletin - 140mm - Harmaa - 25 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 19,54 € | 26,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-P14r, Redux-1500, PWM, 140mm -kotelotuuletin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 18,90 € | 23,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua Redux Nf-p14r 140 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 21,70 € | 27,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,18 €
18,19 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,53 €
19,54 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 23,80 €
18,90 €
21,70 €
Noctua Noctua NF-P14r redux-1500 - 140mm, kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Noctua |
EAN-koodi | 4716123315278, 4716123315230 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,70 €
Keskihinta
19,58 €
Alin hinta
18,19 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.