Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT 140 mm, Kotelotuuletin
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT 140 mm, Kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 37,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT - Kotelotuuletin - 140mm - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 37,34 € | 43,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB -säteilijätuuletin TT - Kotelotuuletin - 140mm - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 38,31 € | 45,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake Riing Quad, RGB, TT Premiun, 140mm -kotelotuuletin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake Riing Quad - 140mm - Black RGBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,33 €
37,34 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,30 €
38,31 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT 140 mm, Kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4713227526869, 4713227526845, 4713227526869, 4713227526845 |
Valmistaja | Thermaltake |
Valmistajan tuotesivu | https://www.thermaltake.com/riing-quad-14-rgb-radiator-fan-tt-premium-edition-single-pack.html |
Mitat | |
Korkeus | 140 mm |
Leveys | 140 mm |
Syvyys | 25 mm |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
42,90 €
Keskihinta
40,36 €
Alin hinta
37,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.