Gymstick Squat Rack, kyykkyteline
Säädettävä kyykkyteline, jonka jalat ovat vapaasti sijoitettavissa. Jämäkkä teräsrunko takaa turvallisen harjoittelun kovaankin käyttöön. Säädettävä korkeus: 90-157cm. Jalkaosien koko: 50 x 40cm.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Painoteline Squat Rack, LevytankotelineetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 398,99 € | 408,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Squat Rack Pro -kyykkytelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 439,99 € | 489,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Squat Rack Pro -kyykkytelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
439,99 € | 500 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick kyykkytelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
479,00 € | 518 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 408,89 €
398,99 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 489,94 €
439,99 €
479,00 €
Gymstick Squat Rack, kyykkyteline
Ilmoita virheellisestä tiedostaSäädettävä kyykkyteline, jonka jalat ovat vapaasti sijoitettavissa. Jämäkkä teräsrunko takaa turvallisen harjoittelun kovaankin käyttöön. Säädettävä korkeus: 90-157cm. Jalkaosien koko: 50 x 40cm.
Valmistajan tuotesivu | https://www.gymstick.fi/squat-rack-pro-sqr-1.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
479,00 €
Keskihinta
439,49 €
Alin hinta
398,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.