House of Marley Champion, Bluetooth-nappikuulokkeet
House of Marley Champion, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 73,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Marley True Wireless Earbuds Champion Sisäänrakennettu mikrofoni, Bluetooth, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 73,95 € | 83,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marley True Wireless Earbuds Champion Sisäänrakennettu mikrofoni, Bluetooth, In-ear, KermanvärinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 75,81 € | 85,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
House of Marley MestariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 85,49 € | 92,48 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 83,94 €
73,95 €
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 85,80 €
75,81 €
85,49 €
House of Marley Champion, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | House of Marley |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Herkkyys | 98 dB |
Äänenpaine | 98 dB |
Bluetooth | On |
Mikrofoni | 42 dB |
Langaton | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.thehouseofmarley.com/champion/ |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | 8 h |
EAN-koodi | 0846885010303, 0846885010440 |
Hintakehitys
Korkein hinta
85,49 €
Keskihinta
78,42 €
Alin hinta
73,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.