JBL Quantum ONE, pelikuulokemikrofoni
JBL Quantum ONE, pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 191,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JBL - Quantum One - USB Wired Professional Gaming HeadsetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 191,95 € | 191,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Quantum ONE -pelikuulokkeet mikrofonilla, vastamelutoiminnolla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 204,90 € | 209,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Quantum One pelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 238,00 € | 242,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Quantum ONE -pelikuuloke vastamelutoiminnolla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 238,00 € | 242,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
JBL pelikuulokkeet Quantum OneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 239,00 € | 243,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet JBL Quantum ONE, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 383,80 € | 393,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 191,95 €
191,95 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,80 €
204,90 €
238,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 242,90 €
238,00 €
239,00 €
Toimitusaika 5-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 393,79 €
383,80 €
JBL Quantum ONE, pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JBL |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 20-40000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 114 dB |
Sisääntuloteho Max | 30 mW |
Äänenpaine | 97 dB |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 50 mm |
Mikrofoni | |
Taajuusvaste | 100-10000 Hz |
Herkkyys | 40 dB |
Paino | 369 g |
Valmistajan tuotesivu | jbl.com/gaming/QUANTUMONE.html |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 6925281969737 |
Hintakehitys
Korkein hinta
383,80 €
Keskihinta
249,28 €
Alin hinta
191,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.