Subsonic Gaming Headset War Force, pelikuulokemikrofoni
Subsonic Gaming Headset War Force, pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Puolenkuun Pelit hintaan 19,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Subsonic: Pelikuulokkeet - War Force (PS4/PS5/XONE/XSX/NSW/PC) PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Subsonic Gaming Headset War ForceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 20,97 € | 30,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Subsonic War Force - HeadsetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 22,90 € | 29,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Subsonic Multi Gaming Headset War Force (All Platforms) /PlayStation 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 29,95 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 24,80 €
19,90 €
Toimitusaika 6-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 30,96 €
20,97 €
22,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,90 €
29,95 €
Subsonic Gaming Headset War Force, pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Subsonic Gaming |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Takuu | 24 kk |
Valmistajan tuotesivu | https://subsonic.com/en/gaming-headset/518-war-force-gaming-headset-3701221701338.html |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 3701221701338 |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,95 €
Keskihinta
23,43 €
Alin hinta
19,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.