3M Peltor WorkTunes HRXS220P3E Pro FM-radiokuulonsuojain kypäräkiinnityksellä
3M Peltor WorkTunes HRXS220P3E Pro FM-radiokuulonsuojain kypäräkiinnityksellä osastosta Kuulosuojaimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 89,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Peltor HRXS220P3E radiokuulonsuojain kypäräkiinnitykselläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulosuojaimet 3M Peltor WorkTunes; 31 dB; mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
3M Peltor WorkTunes Pro Kuulonsuojain sis. kypäräkiinnityksenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 27.05.2024 | 139,10 € | 141,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 93,90 €
89,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
Toimitusaika tulossa 27.05.2024
Hinta toimituskuluineen 141,09 €
139,10 €
3M Peltor WorkTunes HRXS220P3E Pro FM-radiokuulonsuojain kypäräkiinnityksellä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | 3M |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,10 €
Keskihinta
115,70 €
Alin hinta
89,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.