3M Peltor X-series Kuulonsuojain X1P3, kypäräkiinnitys
3M Peltor X-series Kuulonsuojain X1P3, kypäräkiinnitys osastosta Kuulosuojaimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 28,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Peltor X1-p3e kypäräkuulonsuojainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
28,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
3M Peltor X-series Kuulonsuojain X1P3, kypäräkiinnitysNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 10.05.2024 | 33,00 € | 34,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulosuojaimet 3M Peltor X1P3E-GA; 26 dB; VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 33,00 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ |
28,90 €
Toimitusaika tulossa 10.05.2024
Hinta toimituskuluineen 34,99 €
33,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
33,00 €
3M Peltor X-series Kuulonsuojain X1P3, kypäräkiinnitys
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4046719695454 |
Valmistaja | 3M |
Hintakehitys
Korkein hinta
33,00 €
Keskihinta
31,63 €
Alin hinta
28,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.