Beurer FT 90, kuumemittari
Beurer FT 90, kuumemittari osastosta Kuumemittarit nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 39,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer FT90 Digitaalinen infrapunakuumemittari, ei kosketustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 39,95 € | 39,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - FT90 Thermometer non-contact - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 48,95 € | 48,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer FT90 kuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER FT90 KUUMEMITTARI NON CONTACT 3IN1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer Ft90 KuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 98,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,95 €
39,95 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,95 €
48,95 €
69,00 €
69,90 €
89,00 €
Beurer FT 90, kuumemittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer GmbH, Beurer, Tefal |
EAN-koodi | 4211125795306 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
63,36 €
Alin hinta
39,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.