Parrot Anafi USA, nelikopteri
Parrot Anafi USA, nelikopteri osastosta Kuvauskopterit ja drone-lennokit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 8 679 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Parrot Anafi USA DroneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 8 679 € | 8 681 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Parrot Anafi USA -nelikopteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 8 680 € | 8 685 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Parrot Anafi YhdysvallatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 8 681 € | 8 681 € | Katso tuotetta ▸ |
8 679 €
8 680 €
8 681 €
Parrot Anafi USA, nelikopteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Parrot |
Kopteri | |
GPS | On |
Kotiinpaluutoiminto | Löytyy |
Maksimi lentoaika | 32 min |
Moottorien lukumäärä | 4 kpl |
Paino akun kanssa | 500 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.parrot.com/en/drones/anafi-usa |
EAN-koodi | 3520410049118 |
Hintakehitys
Korkein hinta
8 681 €
Keskihinta
8 680 €
Alin hinta
8 679 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.