Hansgrohe Crometta 1jet (26331400), käsisuihku
Hansgrohe Crometta 1jet (26331400), käsisuihku osastosta Kylpyhuonehanat ja suihkut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 22,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hansgrohe Crometta 1Jet käsisuihkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
22,90 € | 29,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hansgrohe crometta 1jet Käsisuihku white/chromeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 31,63 € | 38,62 € | Katso tuotetta ▸ |
22,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,62 €
31,63 €
Hansgrohe Crometta 1jet (26331400), käsisuihku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.hansgrohe.fi/articledetail-crometta-kaesisuihku-1jet-26331400 |
Valmistaja | Hansgrohe |
Hintakehitys
Korkein hinta
31,63 €
Keskihinta
27,27 €
Alin hinta
22,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.