Oras Hydractiva Digital 242405 (6510270), käsisuihku
Oras Hydractiva Digital 242405 (6510270), käsisuihku osastosta Kylpyhuonehanat ja suihkut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 165,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Oras Hydractiva digital Käsisuihku ä˜ 120 mm, 1 suihkutoimintoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 165,00 € | 166,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oras Hydractiva Digital Suihkusetti 1-toiminen, EcoFlowNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 229,10 € | 231,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oras hydractiva digital handshower BluetoothNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 172,09 € | 172,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 166,99 €
165,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 231,09 €
229,10 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 172,09 €
172,09 €
Oras Hydractiva Digital 242405 (6510270), käsisuihku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Oras |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oras.com/fi/tuotteet/tuoteperheet/oras-hydractiva/kasisuihku/242405 |
EAN-koodi | 6414150097232, 6414150103506 |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,10 €
Keskihinta
188,73 €
Alin hinta
165,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.