Oras Nova 7402 (6310869), termostaattinen sadesuihkuhana
Oras Nova 7402 (6310869), termostaattinen sadesuihkuhana osastosta Kylpyhuonehanat ja suihkut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 414,97 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Oras Nova Rain Suihku system, chromeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 414,97 € | 414,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oras Nova 7402 sadesuihkuhana käsisuihkullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
419,00 € | 425,40 € | Katso tuotetta ▸ |
414,97 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 425,40 €
419,00 €
Oras Nova 7402 (6310869), termostaattinen sadesuihkuhana
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.oras.com/fi/tuotteet/tuoteperheet/oras-nova/sadesuihkuhana/7402?__hstc=43953530.2975b954072f0d68b63f18e44fffd3a1.1609594372340.1609598040761.1609611864285.4&__hssc=43953530.1.1609611864285&__hsfp=1340363273 |
Valmistaja | Oras |
EAN-koodi | 6414150088230 |
Hintakehitys
Korkein hinta
419,00 €
Keskihinta
416,99 €
Alin hinta
414,97 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.