Wahoo Kickr Fitness Bike Desk - harjoituspöytä
Wahoo Kickr Fitness Bike Desk - harjoituspöytä osastosta Kypärät, suojukset ja tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 259,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wahoo KICKR Indoor Cycling DeskNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 259,00 € | 263,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wahoo Kickr Fitness Bike Desk - harjoituspöytäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 259,99 € | 266,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wahoo KICKR Pöytä, Harjoitusvastusten tarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 271,13 € | 281,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wahoo Fitness KICKR-työpöytäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 302,22 € | 302,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
259,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 266,99 €
259,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 281,03 €
271,13 €
302,22 €
Wahoo Kickr Fitness Bike Desk - harjoituspöytä
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
302,22 €
Keskihinta
273,09 €
Alin hinta
259,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.