Himla Soul, tyynyliina 50 x 60 cm
Himla Soul, tyynyliina 50 x 60 cm osastosta Lakanat ja tyynyliinat nyt edullisimmin kaupasta Stockmann hintaan 49,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Himla Soul-tyynyliina 50 x 60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 49,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Himla Soul-tyynyliina 50 x 60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 49,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Himla Soul tyynyliina 50x60 cm SabreNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 50,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Himla Soul tyynyliina 50x90 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 60,00 € | 65,90 € | Katso tuotetta ▸ |
50,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,90 €
60,00 €
Himla Soul, tyynyliina 50 x 60 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7340059995494, 7340059995647, 7340059995548, 7340059995449, 7340059997191, 7340059999164, 7340059999713 |
Valmistaja | Himla |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,00 €
Keskihinta
52,45 €
Alin hinta
49,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.