Lenovo Optical Wheel Mouse, langallinen hiiri
Lenovo Optical Wheel Mouse, langallinen hiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 22,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Essential - mouse - USB - black - Hiiri - Optinen - 3 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 22,60 € | 29,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo - mouse - USB - Hiiri - OptinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 24,75 € | 31,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo - mus - Hiiri - OptinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 27,21 € | 34,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo ScrollRad -hiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mouse Optical Wheel USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 25,90 € | 30,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,59 €
22,60 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,74 €
24,75 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,20 €
27,21 €
24,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 30,80 €
25,90 €
Lenovo Optical Wheel Mouse, langallinen hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | lenovo, IBM |
Yhteys | Langallinen |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Mitat | |
Leveys | 54 mm |
Korkeus | 32 mm |
Syvyys | 114 mm |
Paino | 94 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 5019170949106, 0087944787808, 4968665354974, 5706998645548 |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,21 €
Keskihinta
25,07 €
Alin hinta
22,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.