SteelSeries Sensei Ten RGB, langallinen pelihiiri
SteelSeries Sensei Ten RGB, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 54,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SteelSeries Sensei Ten - hiiri - USB - Hiiri - Optinen - 8 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 54,91 € | 61,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SteelSeries Sensei Ten pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 57,00 € | 61,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SteelSeries Sensei Ten -pelihiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 70,90 € | 75,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Steelseries Sensei Ten Langallinen Hiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 71,30 € | 77,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SteelSeries - Sensei Optical Gaming MouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 77,00 € | 77,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SteelSeries Sensei Ten PelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 79,90 € | 87,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STEELSERIES Sensei TEN MouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 79,95 € | 84,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,90 €
54,91 €
57,00 €
70,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 77,29 €
71,30 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 77,00 €
77,00 €
79,90 €
79,95 €
SteelSeries Sensei Ten RGB, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | SteelSeries, LG, DeLOCK |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 10 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Linux | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 8 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://steelseries.com/gaming-mice/sensei-ten?gclid=EAIaIQobChMIuY3clOW05QIVxeWaCh218wJSEAAYASAAEgKQW_D_BwE |
Mitat | |
Leveys | 63 mm |
Korkeus | 21 mm |
Syvyys | 126 mm |
Paino | 92 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 5707119040334, 0813682027308, 8806087405743 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,95 €
Keskihinta
70,14 €
Alin hinta
54,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.