Asus ROG Chakram X Origin RGB, langaton / langallinen pelihiiri
Asus ROG Chakram X Origin RGB, langaton / langallinen pelihiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 147,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS ROG Chakram X Origin - Hiiri - Optinen - 11 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 147,34 € | 147,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus ROG Chakram X Origin Langaton Pelihiiri - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 149,90 € | 157,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus ROG Chakram X Origin -langaton pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 149,99 € | 154,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus ROG CHAKRAM X Origin RGB -langaton pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 153,90 € | 158,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Asus ROG Chakram X Origin pelihiiri (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 153,95 € | 158,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS ROG Chakram X Origin Gaming Mouse (90MP02N1-BMUA00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 231,80 € | 236,70 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 147,34 €
147,34 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,80 €
149,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,89 €
149,99 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,80 €
153,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,85 €
153,95 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 236,70 €
231,80 €
Asus ROG Chakram X Origin RGB, langaton / langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Yhteys | Langaton |
DPI | 36 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 10 | On |
Windows 11 | On |
Liitäntä | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 11 lkm |
Rulla | On |
Mitat | |
Leveys | 76,6 mm |
Korkeus | 42,8 mm |
Syvyys | 132,7 mm |
Paino | 123 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4711081905820 |
Hintakehitys
Korkein hinta
231,80 €
Keskihinta
164,48 €
Alin hinta
147,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.