Cherry Stream Desktop (JD-8500), langaton näppäimistö ja hiiri
Cherry Stream Desktop (JD-8500), langaton näppäimistö ja hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 70,56 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cherry STREAM DESKTOP - Näppäimistö ja Hiirisetti - Pohjoismainen - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 70,56 € | 77,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cherry Stream Desktop Pohjoismaat Näppäimistö- Ja Hiiri -pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 70,68 € | 76,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cherry Stream -langaton näppäimistö ja hiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 71,90 € | 76,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cherry Stream Desktop, keyboard and mouse combo kit, blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 77,55 €
70,56 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 76,67 €
70,68 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,80 €
71,90 €
79,99 €
Cherry Stream Desktop (JD-8500), langaton näppäimistö ja hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cherry |
Yhteys | Langaton |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.cherry-world.com/cherry-stream-desktop.html |
Ominaisuudet | Rulla |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4025112090868, 4025112090783, 2050005297897, 4025112094842 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
73,28 €
Alin hinta
70,56 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.