Trust Voxx Ergonomic, langaton pystyhiiri
Trust Voxx Ergonomic, langaton pystyhiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 48,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trust Voxx - Vertical mouse - Optinen - 9 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 48,30 € | 55,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Voxx Ergonomic -langaton pystyhiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 53,90 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Voxx Ergo hiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 53,95 € | 58,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Voxx Ergonominen Hiiri Langaton 2,400dpi Pystyhiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 55,18 € | 61,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Trust Voxx Ergonomic Rechargeable Mouse -langaton pystyhiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 87,95 € | 87,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Voxx Ergonomic Rechargeable Mouse -langaton pystyhiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 87,99 € | 92,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,29 €
48,30 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,80 €
53,90 €
53,95 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 61,17 €
55,18 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 87,95 €
87,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,89 €
87,99 €
Trust Voxx Ergonomic, langaton pystyhiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Trust |
Yhteys | Langaton |
DPI | 2 400 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/23731-voxx-rechargeable-ergonomic-wireless-mouse |
Mitat | |
Leveys | 72 mm |
Korkeus | 111 mm |
Syvyys | 74 mm |
Paino | 149 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 9 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8713439237313, 6971408150557 |
Hintakehitys
Korkein hinta
87,99 €
Keskihinta
64,55 €
Alin hinta
48,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.