AVM FRITZ!Box 6890 LTE, langaton reititin
AVM FRITZ!Box 6890 LTE, langaton reititin osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 289,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AVM FRITZ!Box 6890 V2 4G LTE/ADSL/VDSL -hybridi-modeemiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 289,95 € | 289,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AVM FRITZ!Box 6890 V2 4G LTE/ADSL/VDSL -hybridi-modeemiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 289,99 € | 294,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Avm Fritz!box 6890 LteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 290,16 € | 296,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AVM FRITZ!Box 6890 LTE 4G ja DSL reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 289,95 €
289,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 294,89 €
289,99 €
290,16 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
AVM FRITZ!Box 6890 LTE, langaton reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AVM |
Mitat | |
Korkeus | 48 mm |
Leveys | 250 mm |
Syvyys | 184 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
Modeemi | |
HSDPA | On |
UMTS | On |
4G | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
292,28 €
Alin hinta
289,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.