Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System MesHPoint (3pack), langaton tukiasema
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System MesHPoint (3pack), langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-Link Deco M5 WiFi Mesh-järjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link Deco M5 Wifi-järjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Deco M5 3-pack Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,00 € | 204,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh SystemNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 199,64 € | 205,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
TP-LINK Deco M5 WiFi -Mesh-järjestelmä, 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,99 € | 204,89 € | Katso tuotetta ▸ |
199,00 €
199,64 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,89 €
199,99 €
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System MesHPoint (3pack), langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Korkeus | 36 mm |
Leveys | 120 mm |
Syvyys | 120 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
QoS (Quality of Service) | On |
EAN-koodi | 6935364088033, 6935364089047 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,99 €
Keskihinta
199,33 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.