Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System MesHPoint, langaton tukiasema
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System MesHPoint, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 83,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-Link Deco M5 (1-pakkaus) AC1300 koko kodin Mesh Wi-Fi -järjestelmä - Mesh router Wi-Fi 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 83,62 € | 90,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Deco M5 WiFi Mesh-reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,90 € | 89,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK Deco M5 WiFi -Mesh-reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 85,99 € | 90,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System Meshpoint (1 Pcs)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 94,86 € | 100,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,61 €
83,62 €
84,90 €
85,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,85 €
94,86 €
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System MesHPoint, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Korkeus | 36 mm |
Leveys | 120 mm |
Syvyys | 120 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
QoS (Quality of Service) | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
94,86 €
Keskihinta
87,34 €
Alin hinta
83,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.