TP-Link Deco M9 Plus (2-pack), langaton tukiasema
TP-Link Deco M9 Plus (2-pack), langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 249,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-LINK Deco M9 Plus Tri-band WiFi -Mesh-järjestelmä, 2-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,99 € | 254,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Deco M9 Plus (2-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 261,56 € | 261,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK – Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 2-pack, Powerline, Tri-band, white (Deco M9 Plus(2-pack))Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 291,00 € | 295,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK DECO M9 PLUS AC2200 MESH WIFI SYSTEM 2P (DECO-M9-PLUS(2-PACK))Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 292,40 € | 297,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Deco M9 Plus, AC2200, Dual-Band, Wi-Fi 5 -Mesh-järjestelmä, 2-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 320,90 € | 325,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,89 €
249,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 261,56 €
261,56 €
TP-LINK – Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 2-pack, Powerline, Tri-band, white (Deco M9 Plus(2-pack))
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 295,90 €
291,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 297,30 €
292,40 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 325,80 €
320,90 €
TP-Link Deco M9 Plus (2-pack), langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Korkeus | 64 mm |
Leveys | 144 mm |
Syvyys | 144 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 2 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
QoS (Quality of Service) | On |
Liitännät | USB |
EAN-koodi | 6935364089016 |
Hintakehitys
Korkein hinta
320,90 €
Keskihinta
283,17 €
Alin hinta
249,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.