Ubiquiti Unifi Nanohd (3-pack), langaton tukiasema
Ubiquiti Unifi Nanohd (3-pack), langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 468,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi UAP-nanoHD Dual-band -WiFi-tukiasema, 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 26 päivää | 468,99 € | 473,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Unifi Nanohd 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 528 € | 528 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Networks – NanoHD kompakti Wave2-tukiasema, 3kpl, Gigabit, valkoinen (UAP-NANOHD-3)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 3.5.2024 | 581 € | 586 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti nanoHD Compact Wave2 AP, 3-Pack, Gigabit WiFi, Dual-Band, beaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 593 € | 598 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 26 päivää
Hinta toimituskuluineen 473,89 €
468,99 €
528 €
Toimitusaika saatavilla 3.5.2024
Hinta toimituskuluineen 586 €
581 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 598 €
593 €
Ubiquiti Unifi Nanohd (3-pack), langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
Mitat | |
Leveys | 160 mm |
Korkeus | 32,6 mm |
Syvyys | 160 mm |
Paino | 315 g |
WLAN | |
Antennien lukumäärä | 4 |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
EAN-koodi | 0817882025027 |
Hintakehitys
Korkein hinta
593 €
Keskihinta
543 €
Alin hinta
468,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.