Airam Diamond, teräsmuki 0,38 l
Airam Diamond, teräsmuki 0,38 l osastosta Lasit, kupit ja mukit nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 13,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Teräsmuki Airam Diamond 0,38 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 13,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airam Diamond musta 0,38 l teräsmukiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
16,50 € | 21,40 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,80 €
13,90 €
16,50 €
Airam Diamond, teräsmuki 0,38 l
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Airam Electric Oy Ab |
Valmistajan tuotesivu | https://www.airam.fi/fi/tuote/v7017-6829/9131330/diamond-terasmuki-musta-0-38-l/214/1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,50 €
Keskihinta
15,20 €
Alin hinta
13,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.