Arabia Mainio Sarastus, kuppi 0,4 L
Iso kuppi 0,4L on suunniteltu erityisesti teen juojille. Iso kuppi käy myös mainiosti vaikkapa smoothielle tai keitolle. Lautanen 15cm toimii kupille kantena. Arabia Mainio Sarastus on uusi monikäyttöinen astiasarja, joka sopii pieneenkin kotiin. Sarjan kaikki astiat viihtyvät sekä uunissa että pakkasessa ja menevät näppärästi pöydästä pinoon.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia Mainio Sarastus -kuppi 40 cl Musta-valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus -kuppi 40 cl BeigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus Kuppi 40 Cl - Kahvikupit Posliini Beige - 1069220Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 14,00 € | 20,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus Muki 40 Cl - Kahvikupit Posliini Harmaa - 1027020Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,00 € | 20,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus -kuppi, 0,4 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio-kuppi, 0,4 litraa, sarastusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Arabia Mainio sarastus -kuppi 0.4 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 17,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Arabia Mainio Sarastus, kuppi 0,4 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaIso kuppi 0,4L on suunniteltu erityisesti teen juojille. Iso kuppi käy myös mainiosti vaikkapa smoothielle tai keitolle. Lautanen 15cm toimii kupille kantena. Arabia Mainio Sarastus on uusi monikäyttöinen astiasarja, joka sopii pieneenkin kotiin. Sarjan kaikki astiat viihtyvät sekä uunissa että pakkasessa ja menevät näppärästi pöydästä pinoon.
Valmistaja | Fiskars Group, Arabia |
Valmistajan tuotesivu | http://www.arabia.fi/astiasarjat/mainio/kuppi-0-4l?color=1203 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.