Arabia Mainio Sarastus, muki 0,3 L
Mainio Sarastus -astiat on suunniteltu Arabian omien asiantuntijoiden toimesta. Muotoilija ja Arabian muotoilupäällikkö Irina Viippola toimi astiaston pääsuunnittelijana.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia Mainio-muki, 0,3 litraa, sarastusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 15,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus -muki 30 cl Musta-valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 17,00 € | 22,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Muki 30 Cl Sarastus - Kahvikupit Posliini Harmaa - 1025642Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 17,00 € | 23,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
15,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,90 €
17,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 23,00 €
17,00 €
Arabia Mainio Sarastus, muki 0,3 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaMainio Sarastus -astiat on suunniteltu Arabian omien asiantuntijoiden toimesta. Muotoilija ja Arabian muotoilupäällikkö Irina Viippola toimi astiaston pääsuunnittelijana.
Valmistaja | Fiskars Group |
Valmistajan tuotesivu | http://arabia.fi/astiasarjat/mainio/muki-0-3l?color=1203 |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,00 €
Keskihinta
16,63 €
Alin hinta
15,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.