Ukko Whisky 1 XO, viskilasi rst, massiivikoivukotelossa
Nauti viskisi tyylillä. Teräksinen viskilasi upotettuna suomalaiseen massiivikoivuun. Jäähdytä pakastimessa, täytä ja tarjoile. 100 g massiivinen teräspohja pitää juomasi viileänä pitkään. Vetoisuus 125 ml.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ukko Schnapps Whisky 1 XO (50111)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 66,40 € | 66,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ukko Finland Whisky 1 XONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 72,00 € | 78,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ukko Whisky 1 XO -viskilasi 6430056830179Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 79,00 € | 79,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ukko Finland Whisky 1 XO viskilasiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,00 € | 83,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 66,40 €
66,40 €
72,00 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 79,00 €
79,00 €
Ukko Whisky 1 XO, viskilasi rst, massiivikoivukotelossa
Ilmoita virheellisestä tiedostaNauti viskisi tyylillä. Teräksinen viskilasi upotettuna suomalaiseen massiivikoivuun. Jäähdytä pakastimessa, täytä ja tarjoile. 100 g massiivinen teräspohja pitää juomasi viileänä pitkään. Vetoisuus 125 ml.
EAN-koodi | 6430056830179 |
Valmistaja | Ukko Finland Oy |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ukkoshop.fi/fi/tuote/17491403 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,00 €
Keskihinta
74,10 €
Alin hinta
66,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.