Neliökansi Purus Laatta 150 x 150 mm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Lattiakaivot ja kannet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Katsotuimmat Lattiakaivot ja kannet
-
alk. 169 €
Suihku Ravak Zebra,
-
alk. 80 €
Kolmion muotoinen suihkualusta Mexen Flat, musta, 20 x 20 cm
-
alk. 182 €
Suihkuallas Mexen Flat 360 Neliö, Kulta, 100 cm
-
alk. 150 €
Suihkukaivo Mexen Flat 360 Neliö, Kulta, 70 cm
-
alk. 98 €
Kolmion muotoinen suihkualusta Mexen Flat, kulta, 20 x 20 cm
-
alk. 58 €
Purus MiniMax 7113764 Lattiakaivo 130 mm, sivu-ulostulo
-
alk. 61 €
vidaXL Suihkukaivo 23x23 cm ruostumaton teräs
-
alk. 66 €
TECEdrainpoint S 112 Vaakaporrassarja
-
alk. 43 €
Purus Brage 7113930 Lattiakaivo 150 x 75 mm, pohjaulostulo
-
alk. 47 €
Purus Saga Lattiakaivo 150 mm Pohjaulostulo
-
alk. 47 €
Jafo 7113207 Lattiakaivo 150 mm, laattalattian kehyksellä
-
alk. 336 €
Purus Line 7114615 Lattiakaivo Sivu-ulostulo 75 x 600 mm
-
alk. 44 €
Jafo 7113195 Lattiakaivo 150 mm, sivu-ulostulolla Ilman syvennystä siivilässä
-
alk. 76 €
Gustavsberg Rörsystem 7135635 Siivilä 240 mm, muovipinnoitettu Ilman syvennyksiä
-
alk. 155 €
Purus Platinum 7114478 Siivilä 600 mm
-
alk. 42 €
Gustavsberg Rörsystem 7130057 Korotusrengas 250 mm Korkeus: 25 mm
-
alk. 204 €
Safe Drain Smellkiller Lattiakaivon kosteuttaja 190 x 223 mm
-
alk. 48 €
Purus 7152516 Lattiakaivo 75 mm
Neliökansi Purus Laatta 150 x 150 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7394000220494 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 169 €
Suihku Ravak Zebra,
-
alk. 80 €
Kolmion muotoinen suihkualusta Mexen Flat, musta, 20 x 20 cm
-
alk. 182 €
Suihkuallas Mexen Flat 360 Neliö, Kulta, 100 cm
-
alk. 150 €
Suihkukaivo Mexen Flat 360 Neliö, Kulta, 70 cm
-
alk. 98 €
Kolmion muotoinen suihkualusta Mexen Flat, kulta, 20 x 20 cm
-
alk. 58 €
Purus MiniMax 7113764 Lattiakaivo 130 mm, sivu-ulostulo
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/lattiakaivot-ja-kannet/neliokansi-purus-laatta-150-x-150-mm/9332172
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.