Hübsch Amare, lautanen 23 cm
Hübsch Amare, lautanen 23 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 13,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hä¼bsch Amare lounaslautanen 23 cm, ruskeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 13,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hä¼bsch Amare lounaslautanen 23 cm, vaaleansininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hä¼bsch Amare lounaslautanen 23 cm, sandNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
13,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
14,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
14,00 €
Hübsch Amare, lautanen 23 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5712772129685, 5712772129654, 5712772129623 |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,00 €
Keskihinta
13,67 €
Alin hinta
13,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.