Iittala Raami, lautanen 17 cm
Raami on legendaarisen muotoilija Jasper Morrisonin Iittalalle suunnittelema uutuussarja. Raami-sarjassa on kauneutta ja luonnetta. Pieni lautanen sopii alkupaloille, leivälle ja pienille jälkiruoille. Viimeistelty reuna tuo kauniin kehyksen ruoalle. Klassisen valkoinen. Konepesun kestävä. Raami-kokoelma julkaistaan vuoden 2019 alussa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iittala - Raami Lautanen 17 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 13,65 € | 20,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Raami aluslautanen 17 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Raami Lautanen 17 Cm - Ruokalautaset Keramiikka Valkoinen - 1026936Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,00 € | 20,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Raami lautanen 17 cm, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Iittala Raami, lautanen 17 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaRaami on legendaarisen muotoilija Jasper Morrisonin Iittalalle suunnittelema uutuussarja. Raami-sarjassa on kauneutta ja luonnetta. Pieni lautanen sopii alkupaloille, leivälle ja pienille jälkiruoille. Viimeistelty reuna tuo kauniin kehyksen ruoalle. Klassisen valkoinen. Konepesun kestävä. Raami-kokoelma julkaistaan vuoden 2019 alussa.
Valmistaja | Fiskars Group, Iittala |
Valmistajan tuotesivu | https://www.iittala.com/fi/fi/brandit/iittala/raami/raami-lautanen-17-cm-valkoinen/p/k366419 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.